Gelbekit vaikus, visuomenine organizacija

thumb_up 15061 likes
rate_review 22 Reviews
favorite 30 favorites
Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6
LT-01119 Vilnius, Baltarusija
phone
Click to show phone
Request for information

Gelbekit vaikus, visuomenine organizacija Company Information

General information

Mūsų vertybės

ATSAKOMYBĖ. Prisiimame asmeninę atsakomybę už veiksmingą turimų išteklių naudojimą, realių rezultatų siekimą ir atskaitomybę rėmėjams, partneriams ir, svarbiausia, – vaikams.

AMBICINGUMAS. Iš savęs ir savo kolegų reikalaujame aukštų tikslų siekimo ir bet kokių veiksmų kokybės – visame, ką darome dėl vaikų ir vaikams.

BENDRADARBIAVIMAS. Gerbiame ir vertiname vienas kitą, priimame kiekvieno mūsų skirtingumą, dirbame su partneriais tam, kad mūsų indėlis, skatinant teigiamus pokyčius dėl vaikų pasaulyje, augtų.

KŪRYBIŠKUMAS. Esame atviri naujoms idėjoms, priimame pokyčius ir įvertiname riziką tam, kad galėtume plėtoti ilgalaikius sprendimus vaikams ir kartu su vaikais.

SĄŽININGUMAS. Siekiame gyventi pagal asmeninio nuoširdumo ir tinkamo elgesio standartus, nerizikuojame savo reputacija ir visuomet elgiamės, vadovaudamiesi vaikų gerovės principu.

Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6 Vilnius

Opening hours
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+37052610815
Linki
Socialinės paskyros
Keywords
Įmonės biuras

Gelbekit vaikus, visuomenine organizacija Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company