Memoria

thumb_up 1095 likes
rate_review 9 Reviews
favorite 31 favorites
Architektų 49
3000 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Memoria Company Information

General information

Palikti prisiminimą artimam žmogui yra nuoširdumo ir pagarbos reikalas. Tai daroma labai skirtingai kiekvienoje šalyje. Vienur statomi mauzoliejai, kitur vyrauja minimalistinis stilius. Vienose šalyse tai labai apibrėžta įstatymų, kitur atminimui įamžinti yra palikta visiška laisvė.
Kiekvienas prisilietimas prie artimo žmogaus atminimo yra labai svarbus ir lieka išskirtinis amžinai. Kiekvienas žmogus tai jaučia skirtingai, jaučia vaizdu, spalva ir forma.
Mirusiam statomi paminklai, skiriamos eilės ar keli nuoširdūs žodžiai. Bėgant amžiams prisiminimo kultas tapo meno šaka pasaulyje, ypatingai senajame žemyne, kur kultūra turi giliausias šaknis.

Memoria kompanijos tikslas atnešti į Lietuvą kuo daugiau kultūros pagerbiant išėjusius Anapilin. Kompanija gilinasi į pasaulinio kapaviečių kultūrą, architektūrą, papročius. Tyrinėja istoriją bei seka tendencijas.

Kompanija bendrauja su Prancūzų, Italų, Ispanų ir Nyderlandų laidojimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Tai kompanijos dirbančios šioje sferoje keletą amžių. Dirbančios laidojant ir įrengiant kapavietes karaliams, prezidentams ir paprastiems žmonėms.

Memoria neteikia laidojimo paslaugų.

Kompanija užsiima kapaviečių eksterjero architektūra ir dizainu, jų įgyvendinimu bei statybos - įrengimo darbais.
Kapavietes kuria architektai ir dizaineriai išmanantys akmens apdirbimo technologiją ir galimybes.
Pastoviai gaudami informaciją apie naujausias tendencijas ir technologines galimybes sugeba sukurti ir įgyvendinti unikalius projektus Europoje ir Lietuvoje.

Memoria kuria ir visoje Europoje platina kapų suvenyrus - "Atminimo paminklus". Tai meno šaka kuriai skiriamas ypatingas dėmesys.
Šiai meno šakai daugiau kaip 200 metų. Ji plito nuo Prancūzijos pietų (Monako karalystės) aukštyn žemynais, gražia taisyklinga banga. "Atminimo paminklas" tai yra tarsi asmeninis atvirukas kurį amžiams paliekate ant mylimo žmogaus kapo.
Palikdami savo asmeninį prisiminimą norime kad jis būtų originalus. Prisiminimas tai ne tik žodžiai iškalti akmenyje ar paveiksliukas, bet ir forma, akmens rūšis ir spalva. Prisiminimai paliekami mamos, tėvelio, visų Šventų ar kitomis progomis. Žmonėms pradėjus emigruoti tai tapo patogus ir išskirtinis būdas palikti dalį savęs gerbiamo žmogaus amžino poilsio vietoje.

Kelių šalių menininkai (Prancūzija - Olandija – Anglija) susižavėję šia meno šaka nuo 2008 iki 2014 metų kūrė išskirtinio dizaino prisiminimo lentelių - suvenyrų kolekciją ir urnas. Ją 2014 metais pagamino jų pačių įkurta kompanija Stone Memo, Prancūzijoje.
Kolekcija pradėta kurti 2008 metais aplankius daugelį Europos bažnyčių, vienuolynų ir kapinių. Kūrėjai buvo sužavėti atradę daug gražių ornamentų ir folkloro senovinėse atminimo lentelėse bei savitoje bažnyčių architektūroje.
Tai juos įkvėpė sukurti šiuolaikiškus tačiau dvelkiančius istorija kūrinius.
Suradę išskirtinį akmens apdirbimo būda jie pradėjo kurti savitą stilių ir konstruktyvus. Dauguma atminimo lentelių kūrinių yra trikojai, susideda iš dviejų detalių ir turi pasvirimo kampą. Sujungus abi detales "žirklių" būdu dirbinys tvirtai stovi ant žemės. Dirbinys labai tvirtas, nes išpjautas iš tikro natūralaus akmens. Šiai dienai pristatomi 12 originalių prisiminimo suvenyrų ir 5 urnos. Jie pagaminti iš juodo ir balto granito. Išskirtiniais užsakymais gaminami iš marmuro.
Šie meno kūriniai gaminami rankomis iš natūralaus akmens randamo Italijoje, Ispanijoje, Indijoje arba Norvegijoje. Akmenys apdirbami specialia technologija juos pjaustant vandeniu ir graviruojant smėlio srove. Net neįtikėtina jog akmuo gali būti išpjaustytas tarsi kartonas ir įgauti neeilines nėrinių formas. Dauguma kolekcijos dirbinių kvėpuoja baroko architektūros stiliumi. Kituose kūriniuose galima rasti įvairių tautų folkloro elementų.
Kiekviena atminimo lentelė yra meno kūrinys ir nėra masinės gamybos prekė.
Visa originali 12 dirbinių kolekcija yra saugoma kompanijos seife Prancūzijoje, Nicoje. Gavę kliento užsakymą meistrai pagamina originalią kopiją kiekvienam užsakymui. Tada yra užrašomas pageidaujamas užrašas ir graviruojami ornamentai bei nuotrauka jeigu to pageidaujama.
Užrašas ir ornamentai yra graviruojami kvarciniu smėliu, stipria srove pučiant smuklias smėlio dulkes į akmenį.
Dizaineriai gali pasiūlyti spalvas kurios suteiks užrašui ir ornamentui dar daugiau skambesio akmenyje.
Nuotrauka yra graviruojama specialiais įrankiais, nenaudojama lazerinė technologija. Spalvotos nuotraukos yra išdegamos ant porceliano keramikos krosnyje naudojant senovinę technologiją.
Visi dirbiniai pagaminti iš tikro ir tik natūralaus akmens. Meistrai iš akmens luito specialia technika išpjauna vieno arba dviejų centimetrų storio plokštelę. Tada išpjaustant ornamentus akmens plokštelėje dirbinys įgyja išskirtinę formą ir grafinį medžiagiškumą. Tai yra unikalus išskirtinis braižas. Tokio dizaino dar nėra sukūrusi nei viena dizaino grupė šioje meno šakoje.

Lietuvoje išskirtinis meno kūrinių platintojas kompanija Memoria.
Servisas:
Gamintojas graviruoja grafiką, užrašus ir nuotraukas ant jūsų pasirinkto dizaino dirbinio.
Nutarus koks bus tekstas mes jums pasiūlysime šriftą ir teksto kompoziciją ant dirbinio. Kiekvienas dirbinys yra vienetinis.
Dirbiniai pristatomi paštu visoje Europoje, tai įskaičiuota į kiekvieno dirbinio kainą.
Jeigu pageidauja užsakovas, gaminius nuvežame ant pageidaujamo kapo visoje Lietuvoje už atskirą mokestį.
Dėl užsakymų kreipkitės telefonu: +37067744969
Arba elektroniniu paštu: info@memoria.lt
Gamybos laikas iki 60 dienų nuo gauto apmokėjimo.

Architektų 49 Vilnius

Opening hours
Pirmadienis:
10:00 - 19:00
Antradienis:
10:00 - 19:00
Trečiadienis:
10:00 - 19:00
Ketvirtadienis:
10:00 - 19:00
Penktadienis:
10:00 - 19:00
Šeštadienis:
10:00 - 17:00
Phone number
+37067744969
Linki
Socialinės paskyros
Keywords
Įmonės biuras

Memoria Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company