Paverknė, A. Narkeliūnienės kaimo turizmo sodyba

thumb_up 542 likes
rate_review 25 Reviews
favorite 154 favorites
Turistų g. 4, Pikelionys
LT-59052 Prienu, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Paverknė, A. Narkeliūnienės kaimo turizmo sodyba Company Information

General information

Į Paverknės sodybą šių metų pavasaris, atnešė permainas: 19-a metų kūrę, puoselėję ir dailinę sodybą ir Verknės pakrantę, sodybos įkūrėjai Alla ir Arvydas nuo birželio 1-os dienos iš Paverknės sodybos išsikrausto.

Nors Paverknės sodybos šeimininkai pasikeitė – sodybos dvasia, tikimės, išliks tokia pati - pagarba kaimynui, žmogiškajai prigimčiai ir motulei gamtai. Mes, Aušra ir Algis - naujieji Paverknės sodybos šeimininkai , stengsimės paduoti tinkamam bendravimui reikiamą toną, siekdami, kad Paverknės sodyboje jūsų praleistas laikas būtų kaip galima glaudesniame santykyje su natūralia gamta, o nuo civilizacijos atributų gausos šiuolaikiniame gyvenime išvarginti Jūsų kūnai ir sielos čia rastų malonų poilsį ir atgaivą.

Paverknės sodybos stilius išliks toks pats – plauksite baidarėmis tarp miškų ir žydinčių pievų vinguriuojančia Verkne, kelsitės per tiltus ir lieptelius, įnirtingai irkluosite sraunios srovės nešamuose posūkiuose, stengsitės praplaukti medžių sąvartas, o jei reiks - ištiesite pagalbos ranką tarp šakų įstrigusiems kitiems tokiems pat kaip ir Jūs, Verknės svečiams baidarėse. Parplaukę į Paverknės sodybą galėsite pailsėti rąstiniuose nameliuose su visais patogumais arba palapinėse, kurias pasistatysite sodybos teritorijoje. Visi norintys turės galimybę pasikaitinti kaimiškoje pirtyje, pavakaroti jaukiose pavėsinėse, arba prie laužo, pažasiti įvairius lauko žaidimus žaidimų aikštelėse.

Visas inventorius ir kitos sąlygos taip pat išliks tokie, kokius juos yra sukūrę buvę sodybos savininkai.

Mokinsimės iš situacijų, klaidų, jūsų norų ir nuotaikų. Semsimės patirties iš kaiminystėje tęsiančių baidarių nuomos verslą Arvydo ir Allos ir toliau kursime, su nepasotinama aistra gyvenimui ir jo nepakartojamai mozaikai, kad čia, Paverknės sodyboje, kartu su mumis, Jums tiesiog būtų ... gera...

Turistų g. 4, Pikelionys Prienu

Opening hours
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+37069840704
Linki
Socialinės paskyros
Keywords
Laivų nuomos paslaugų teikėjas

Paverknė, A. Narkeliūnienės kaimo turizmo sodyba Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company