Anis

thumb_up 9682 likes
rate_review 9 Reviews
Jurbarko gatvė 2
47183 Kaunas, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Anis Company Information

Bendra informacija

Mūsų įmonė, atsižvelgdama į tai, kad gyvenimo tempas didėja, o tuo pačiu auga ir žmonių poreikis keistis, o taip pat orientuodamasi į vidutinį pirkėją, pristato tokius prekinius ženklus, kaip Daniel Ray ir David Jones. Tai prekės kiekvienam norinčiam turėti savitą stilių už prieinamą kainą. Jaunimui galime pasiūlyti visame pasaulyje garsius vardus tokius, kaip JanSport, S.Oliver, Converse, Vans, Pepe Jeans, Replay, O'Neills, o mažiesiems Disney, Ergobag, LEGO prekinius ženklus. Ir visa tai už konkurencingą kainą. Ieškantiems prabangos, pristatome Picard, Gianni Chiarini, Cromia Gerry Weber, Betty Barclay, Bodenschatz, Strellson, Porsche Design. Kelionių mėgėjai pas mus nesunkiai išsirinks lagaminą iš Travelite, Titan, Delsey ar Victorinox prekinių ženklų. Taip pat pristatome Doppler bei Happy Rain skėčius ir Antonio Murolo pirštines.

Jurbarko gatvė 2 Kaunas

Opening hours
Pirmadienis:
09:00 - 18:00
Antradienis:
09:00 - 18:00
Trečiadienis:
09:00 - 18:00
Ketvirtadienis:
09:00 - 18:00
Penktadienis:
09:00 - 18:00
Automobilių stovėjimo aikštelė
Įmonė turi automobilių stovėjimo aikštelę.
Telefono numeris
+37037363632
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
odos didmenininkas

Anis Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company