RENT BOUTIQUE (Vilnius)

thumb_up 40385 likes
rate_review 47 Reviews
Saltoniškių gatvė 9
08105 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

RENT BOUTIQUE (Vilnius) Company Information

Bendra informacija

Sau išsikėlę nelengvą užduotį sulaužyti įsišaknijusius stereotipus apie šiandien egzistuojančią proginių rūbų nuomą, visas šiuolaikiškas moteris kviečiame išbandyti naują būdą puoštis. Neabejojame, kad permainų nebijančios moterys netrukus įvertins projekto naudą.
Daugeliui moterų pažįstama situacija: drabužinė lūžta, bet apsirengti vis tiek nėra ką. Keičiasi metų laikai, stilius ir poreikiai, keičiamės mes pačios. Apie tai kokios buvom vakar, dažnai primena ir nebenaudojamas drabužinės turinys. O jis vis didėja ir kelia ne tik erzulį, bet ir „mina ant sąžinės“.
RENT BOUTIQUE suteikia galimybę daugybei moterų išsinuomoti dizainerių kurtų drabužių ar aksesuarų už nedidelę mažmeninės kainos dalį. Moteris gali atrodyti, o dar svarbiau, jaustis graži visomis jai ypatingomis progomis. Padaryti prieinamais daugumai moterų nepriekaištingos kokybės ir silueto drabužius, suteikti galimybę pajausti skirtumą juos dėvint, suteikti moterims pasitikėjimo savimi – tokie mūsų įmonės tikslai.
RENT BOUTIQUE kviečia moteris susipažinti su jų filosofija – „išlaidauk išmintingai“.
Pasaulis sparčiai keičiasi, keičiasi požiūris ir į vartojimą. Nuomotis drabužį – išmintingos moters bruožas. Ji supranta, kad tikroji vertybė yra emocija, o ne materialūs dalykai. Taigi, ji verčiau kaups nepakartojamas akimirkas, nei daiktus. Esame įsitikinę, kad Lietuvoje užaugo moterų karta, subrendusi įvertinti ir naudotis drabužių nuomos paslauga. “WOMAN OF NOW-FEMININE, JOYFULL, SMART, SELF COMFIDENT”

Saltoniškių gatvė 9 Vilnius

Opening hours
Pirmadienis:
10:00 - 21:00
Antradienis:
10:00 - 21:00
Trečiadienis:
10:00 - 21:00
Ketvirtadienis:
10:00 - 21:00
Penktadienis:
10:00 - 21:00
Šeštadienis:
10:00 - 21:00
Sekmadienis:
10:00 - 21:00
Telefono numeris
+37066519222
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
butikas

RENT BOUTIQUE (Vilnius) Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company