Olga's Studio Vilniuje

thumb_up 13011 likes
favorite 19 favorites
Gedimino pr. 28/2 (802 kab.)
LT-01104 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone

Olga's Studio Vilniuje Company Information

Bendra informacija

Bet kuris iš mūsų, kam bent kartą gyvenime teko remontuoti namus, puikiai įsivaizduoja, kokių pastangų reikalauja namų įrengimas. Susidoroti su užduotimi, kurios tikslas – jaukaus ir originalaus autorinio interjero sukūrimas, gali toli gražu ne kiekvienas.

Tie drąsuoliai, kurie nusprendžia patys projektuoti savo svajonių interjerą, turi būti pasiruošę tam, kad darbinio proceso, susijusio su busto įrengimu, metu jiems teks įveikti papildomą profesiją. Juk tam, kad dizaino projektas būtų parengtas, būtina žinoti spalvų derinimo dėsnius, įsisavinti visas statybos normas ir susipažinti su inžinerijos pagrindais. Taip pat savarankiškas interjerų projektavimas reikalauja baldų bei apdailos medžiagų parduotuvių, interjero parodų lankymo bei įsigilinimo į dizaino pasaulį.

Apie Olga's Studio

Mūsų kompanija – tai Olgos Kondratovos dizaino studijos filialas. Interjero dizaino bei butų ir negyvenamųjų patalpų remonto rinkoje Olgos Kondratovos dizaino studija dirba nuo 2001 m. Olga's Studio biuras rengia gyvenamųjų bei negyvenamųjų patalpų interjero projektus. Be namų ir butų dizaino projektų mes taip pat kuriame grožio salonų, SPA centrų, biurų, restoranų ir parduotuvių interjerus.

Skirtingai nuo daugybės pradedančių savo veiklą įmonių, mums visiškai nereikia įsitvirtinti rinkoje sukuriamų nesaikingai kūrybinių interjerų dėka – juk šie interjerai gražiai atrodo tik žurnalų viršeliuose, bet yra visiškai netinkami patogiam gyvenimui. Mes parengiame projektus, orientuotus, visų pirma, į jų praktinio įgyvendinimo galimybę. Mūsų interjeruose malonu gyventi. Olga's Studio biuro misija: mes siekiame sukurti tokius dizaino projektus, kurie labai tiksliai atspindės užsakovo individualius bruožus. Mes organizuojame funkcionalias, patogias erdves, bet tuo pat metu mūsų interjerai pasižymi ypatingu estetiškumu.

Olgos Studios kompanija savo užsakovams siūlo visą paslaugų, susijusių su dizaino projektų rengimu ir įgyvendinimu, spektrą: nuo projektavimo iki remonto ir baldų komplektavimo.

Studijos kolektyvas

Olgos Studios biure dirba tik kvalifikuoti dizaineriai bei architektai, kurie lengvai gali įrodyti savo profesionalumą ir gebėjimą įgyvendinti pačias neįprasčiausias idėjas, pateikę savo darbų pavyzdžių albumus. Studijos specialistai turi specialų išsilavinimą, didelę darbo patirtį bei nuolat stebi visas pasaulines interjero dizaino tendencijas.

Interjero projektą Jums kurs vieninga komanda, kurią sudaro:

dizaineris ir architektas, kurie puikiai valdo visus nepriekaištingos erdvės organizavimo būdus;
dekoratorius, kuris moka taisyklingai sudėlioti detales ir padės užsakovui išvengti varginančių kelionių po interjerų parodas ir salonus;
vyriausiasis projekto architektas, kuris stebi, kad būtų laikomasi visų statybos normatyvų;
pagaliau, studijos generalinė direktorė Olga Kondratova, kuri tiesiogiai dalyvauja visuose dizaino projekto rengimo ir įgyvendinimo etapuose.

Mūsų kompanija taip pat bendradarbiauja su patikimais specialistais inžinerinio projektavimo, remonto bei baldų gamybos srityse.

Darbas su užsakovais

Interjero dizaino projekto rengimo ir įgyvendinimo sėkmė priklauso ne tik nuo mūsų specialistų, bet ir nuo pačių užsakovų. Mūsų kompanijos kolektyvas vertina visus klientus ir savo darbą visada atlieka profesionaliai. Kaskart mes darome viską, kas nuo mūsų priklauso, tam kad Jums būtų pasiūlytos kokybiškos paslaugos protingomis kainomis. Be to, patikėtus mums uždavinius mes siekiame išspręsti kuo greičiau.

Žinoma, niekas negali garantuoti, kad darbo eigoje tarp Jūsų ir dizainerių, inžinierių arba statybininkų nekils jokių nesusitarimų.

Mes visada siekiame ko greičiau išspręsti smulkius nesklandumus, kad tai netrūkdytų pagrindiniam tikslui — patalpos stilingo dizaino sukūrimui.

Jūs norite aptarti darbo problemas? Mūsų specialistai su malonumu susitiks su Jumis objekte arba dizaino studijos biure. Papildomą informaciją Jūs galite gauti telefonu.
-----------------------------------------------------------------
Одна из крупнейших российских студий интерьерного проектирования начинает свою работу в Литве! Дизайн-студия Ольги Кондратовой, которая успешно работает на рынке ремонтных и проектно-конструкторских услуг с 2001 года, представляет свою литовскую дочернюю компанию.

Проект Olga’s Studio — это первый шаг одной из ведущих в России компаний по интерьерному проектированию на пути выхода на международный уровень. Литовская дочерняя компания строит свою деятельность на основе опыта, накопленного базирующейся в Москве студией. В Olga’s Studio работают исключительно высококвалифицированные дизайнеры и архитекторы, которые на примере своего портфолио могут легко доказать собственную состоятельность и умение претворять в жизнь самые неординарные замыслы. Специалисты студии имеют профильное образование, обладают большим опытом работы и неустанно следят за всеми изменениями в мире интерьерного дизайна.

Gedimino pr. 28/2 (802 kab.) Vilnius

Opening hours
Telefono numeris
+37068472811
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
interjero dizaineris, interjero įrengimo rangovas, dizaineris

Olga's Studio Vilniuje Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company