Dentavita ir Ko

thumb_up 1378 likes
rate_review 24 Reviews
favorite 15 favorites
Taikos al. 24
35149 Panevezys, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Dentavita ir Ko Company Information

Bendra informacija

Odontologijos klinika „Dentavita“ – tai laiko patikrinta klinika su šeimos istorija, tęsiama iš kartos į kartą.
Klinika Panevėžyje žinoma nuo 1987 m. Tuo metu tai buvo pirmasis Lietuvoje odontologijos paslaugų kooperatyvas ,,Sveikata‘‘, kurio įkūrėjas ir vadovas buvo Vitas Kubilius. Vėliau kooperatyvas pervardintas į V. Kubiliaus individualią įmonę, kuri 2005 m. reorganizuota į uždarają akcinę bendrovę. Nuo tada jai vadovauja patyrimą iš tėvo perėmęs sūnus Marijus Kubilius. Tikimasi, kad ateityje klinikos veiklos tęstinumą užtikrins Marijaus Kubiliaus sūnus Mantas, šiuo metu studijuojantis odontologiją Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete.
Klinikos kokybės bei patikimumo garantas – iš kartos į kartą perduodami įgūdžiai ir patirtis.
Mums svarbūs darbo rezultatai, todėl naudojame tik tarptautinius medicininių standartų reikalavimus atitinkančias medžiagas, šiuolaikiškas technologijas ir moderniausią kompiuterizuotą odontologinę įrangą. Klinikoje įdiegta saugi didžiausio detalumo rentgeno diagnostikos aparatūra, leidžianti ne tik greitai diagnozuoti patologiją ir parinkti optimaliausią dantų gydymo ar protezavimo būdą, bet ir sumažinti rentgeno spindulių dozes pacientams.
Siekiant išpildyti visus pacientų lūkesčius ir sutaupyti gydytojo bei paciento laiką, tose pačiose klinikos patalpose buvo įkurta dantų protezų gamybos laboratorija, kurioje dirba profesionalūs ir kompetetingi dantų technikai. Dantų protezams gaminti naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja aukštą dantų protezavimo kokybę ir gražią šypseną pacientui.

Taikos al. 24 Panevezys

Opening hours
Pirmadienis:
08:00 - 20:00
Antradienis:
08:00 - 20:00
Trečiadienis:
08:00 - 20:00
Ketvirtadienis:
08:00 - 20:00
Penktadienis:
08:00 - 19:00
Šeštadienis:
09:00 - 14:00
Phone number
+37045466933
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Anesteziologas, Gydytojas

Dentavita ir Ko Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company