Livinn - sveiki produktai, Akropolis Klaipėda

thumb_up 31963 likes
rate_review 45 Reviews
favorite 10 favorites
P. Lukšio g. 32
08222 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Livinn - sveiki produktai, Akropolis Klaipėda Company Information

Bendra informacija

Parduotuvių grupė „Livinn - sveiki produktai” prekiauja tik aukštos kokybės ekologiškomis ir natūraliomis prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas!

„Livinn - sveiki produktai” yra didžiausias Lietuvoje ekologiškais gaminiais prekiaujančių parduotuvių tinklas bei didmeninis tiekėjas. Mūsų asortimente – virš 1200 pavadinimų natūralių, ekologiškų ir biodinaminių (demeter) produktų, kurie atrenkami atsižvelgiant į produkto kokybę, kainą ir gamintojo vertybines nuostatas. Yra daug įvairių produktų kūdikiams, vaikams ir mamoms. Mūsų parduotuvėse rasite maisto, higienos, kosmetikos (dekoratyvinės bei odos priežiūrai) prekių, švaros priemonių buičiai, smilkalų, eterinių aliejų. Visa tai – be jokios sintetikos!

„Livinn - sveiki produktai“ atstovauja daugiausia Vakarų Europos tiekėjus ir gamintojus, kuriems sveikata ir ekologija nėra madingas šūkis ar formalus atitikimas normoms, o verslo idėjos dalis. Visi produktai – tik augalinės arba mineralinės kilmės. Turime pasirinkimą produktų, kurių gamintojas nurodo, kad juose nėra plačiausiai alergijas ar netoleravimą sukeliančių sudėtinių dalių – laktozės, glitimo, kviečių, riešutų, papildomo cukraus, mielių, sojos, kiaušinių, produktų skirtų veganams, nedidinančių cholesterolio ir kt.

P. Lukšio g. 32 Vilnius

Opening hours
Pirmadienis:
10:00 - 21:00
Antradienis:
10:00 - 21:00
Trečiadienis:
10:00 - 21:00
Ketvirtadienis:
10:00 - 21:00
Penktadienis:
10:00 - 21:00
Šeštadienis:
10:00 - 21:00
Sekmadienis:
10:00 - 21:00
Automobilių stovėjimo aikštelė
Įmonė turi automobilių stovėjimo aikštelę.
Phone number
+37065993048
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Sveiko maisto parduotuvė, Pieno produktų parduotuvė, Ekologiško maisto parduotuvė

Livinn - sveiki produktai, Akropolis Klaipėda Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company