Veggo

thumb_up 7718 likes
rate_review 197 Reviews
favorite 189 favorites
Totorių g. 3
01121 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Veggo Company Information

Bendra informacija

Veggo, čia:
-mes pasisakome prieš gyvūnų (įskaitant ir žmonių) išnaudojimą. Veggo produkcijoje - tik etiškais būdais pagaminti maisto ir buities produktai.

-lengva tapti ir būti veganu. Savo asortimente turime įvairiausių pieno, kiaušinių ar mėsos pakaitalų. Savo poreikius čia patenkins tiek pradedantieji, tiek užkietėję veganai.

-sveikata - brangiausias turtas. Tai ypač gerai supranta įvairių alergijų kamuojami žmonės. Su Veggo tokie dalykai kaip baltas šokoladas, majonezas ar purškiama grietinėlė nebėra tik svajonė. Nuo šiol, tai realybė.

- cholesteroliui mes sakome ne! Viena didžiausių mirštamumo priežasčių Lietuvoje - širdies ir kraujotakos ligos. Didžiuojamės turėdami visą liniją produktų be cholesterolio.

-nepamiršome ir jūsų augintinių! Tik augalinės kilmės ėdalas šunims ir katėms jau keliauja į elektronines Veggo lentynas.

-gražu tai, kas natūralu. Arba: gražina tai, kas iš natūralaus. Veganiška, natūralia ir etiškų gamintojų kosmetika jau greit galės džiaugtis visi ir visos.

-www.veggo.lt svetainėje rasite ne tik e-parduotuvę, bet ir veganiškų patiekalų receptukus. Tiek pradžiamoksliams, tiek vegan virtuvės šefams.

-Veggo. Nes mums ne vis tiek. EASY TO BE CRUELTY FREE.

Totorių g. 3 Vilnius

Opening hours
Pirmadienis:
00:00 - 19:00
Antradienis:
11:00 - 21:00
Trečiadienis:
11:00 - 21:00
Ketvirtadienis:
11:00 - 21:00
Penktadienis:
11:00 - 21:00
Šeštadienis:
11:00 - 21:00
Sekmadienis:
00:00 - 20:00
Phone number
+37067445355
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Maisto prekių didmenininkas, Maisto prekių parduotuvė, Natūralių maisto produktų parduotuvė

Veggo Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company