Litechnija

thumb_up 479 likes
rate_review 19 Reviews
favorite 13 favorites
Jaunystės g. 20
02236 Vilnius, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Litechnija Company Information

Bendra informacija


UAB “Litechnija” savo veiklą pradėjo 1995 m., ėmusi prekiauti rusiškais ir baltarusiškais traktoriais bei naudota žemės ūkio technika iš Vokietijos. Įmonės direktoriui 2000 m. apsilankius Japonijoje, buvo nutarta Lietuvos rinkai pasiūlyti tuo metu visišką naujovę – Japonjoje pagamintą mini traktorių. Kadangi nuo seno japonų technika pripažįstama kaip viena geriausių ir pažangiausių, iš Japonijos UAB “Litechnijos” atvežti mini traktoriai netruko pavergti lietuvių širdis ir surasti “namus” mūsų – lietuvių - sodybose. Šiandien UAB “Litechnija” importuoti bei jos kvalifikuotų darbuotojų patikrinti ir paruošti naudojimui japonų gamybos mini traktoriai – YANMAR, KUBOTA, ISEKI, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA - tenkina ne tik lietuvių poreikius, bet sėkmingai tiekiami į kaimynines šalis, tokias kaip Latvija, Estija, Baltarusija, Kaliningradas, Vokietija, parduodami net į Islandiją, Tadžikistaną, Norvegiją bei Suomiją.
Kvalifikuoti UAB “Litechnija” darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius bei galimybes, ne tik padės išsirinkti būtent Jūsų lūkesčius geriausiais atitinkantį traktorių – YANMAR, KUBOTA, ISEKI, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA - bet ir pasiūlys vieną ar kelis iš priedų, kurie leis maksimaliai išnaudoti pasirinkto traktoriaus galimybes; ar tai bus freza, ar plūgas, ar kultivatorius, kaupikas, bulvių kasimo, sodinimo prietaisas, puspriekabė, frontalinis krautuvas, rulonų grėbtuvas, rotacinė šienapjovė, žoliapjovė-smulkintuvas, žoliapjovė-rinktuvas, vėjapjovė, šieno vartytuvas, šlavimo agregatas, barstytuvas, sniego stumdytuvas, sniego pūstuvas, prikabinamas ekskavatorius, ar kitas prie kiekvieno traktoriaus esančios hidraulinės pakabos tvirtinamas žemės ūkio inventorius, nuspręsite Jūs, gavę iš mūsų specialistų išsamią informaciją ir gausybę praktinių patarimų.
UAB “Litechnijos” pasiūlytus japonų gamybos mini traktorius įsigijusieji ūkininkai, sodybų ir sodų savivininkai, komunalinių ūkių darbuotojai apželdinimo įmonių atstovai, individualūs fiziniais asmenys, kitų juridinių asmenų atstovai ne kartą yra pažymėję, kad šie traktoriai yra itin ekonomiški, su jais paparasta dirbti tiek didelius žemės plotus, tiek dėl traktorių manevringumo ir mažus asmeninius sklypelius.
Kodėl verta japonišką mini traktorių įsigyti UAB “Litechnija”?
-- Glaudūs ir artimi ne tik dalykiniai bet ir asmeniniai santykiai su vienos didžiausių Japonjoje prekybos kompanijų, tiekiančios traktorius į daugelį šalių, leidžia mums Jums pasiūlyti geriausio kainos ir kokybės santykio mini traktorius. Mūsų traktoriai yra nuolat į Japoniją vykstančio mūsų darbuotojo atrinkti, prieš tai juos patikrinus ir išbandžius.
--UAB “Litechnija” direktoriaus išsilavinimas, ilgametė patirtis žemės ūkio srityje, nuolatinės konsultacijos su žemės ūkio specialistais (sodininkais, apželdintojais, komunalinių paslaugų tiekėjais…), reguliarūs lietuviškų (Ką pasėsi, tą ir pjausi, Resta, Sprendimų ratas…) ir tarptautinių parodų lankymai (Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Kinijoje), nuolatinis bendradarbiavimas ir konsultacijos su ūkininkais BEI ŽEMĖS ŪKIO SRITIES MOKSLININKAIS, talkinimai artimiesiems žemės ūkio darbuose, pastovūs darbuotojų mokymai, išmokė mus patarti Jums išsirenkant japonišką traktorių, atitinkantį būtent Jūsų individualius poreikius. Atvykus pas mus, jums teireikia žinoti, ką norite su mini traktoriumi veikti ir kiek turto (žemės, miškų, pelkių, kiemų ir t.t.) turite, mes tikrai sugebėsime Jums pasiūlyti traktorių ir tokią jo komplektaciją, kuri atitiks Jūsų lūkesčius.
-- UAB “Litechnija” darbuotojai pasiūlys Jums išbandyti išsirinktus traktorius, bei esant reikalui apmokys jais naudotis.
-- Norint pasitarti su Jus atlydėjusiais asmenimis ar tiesiog ramiai pagalvoti apie ketinamą pirkti japonišką mini traktorių, pasiūlysime Jums patogią poilsio vietą bei puodelį kavos.
-- Dėka kvalifikuotų administracijos darbuotojų, išsirinkto traktoriaus ir jam priklausančio inventoriaus valstybės reikalavimus atitinkantys tvarkingi dokumentai bus paruošti per itin trumpą laiką.
--Mes suteikiame galimybę traktorius pirkti išsimokėtinai, sudarant trišales sutartis kartu su Jūsų pasirinktu banku.
--Esant reikalui įmonėms teikiame komercinius pasiūlymus.
--Iškilo techninių nesklandumų darbo traktoriumi metu? Nieko baisaus, nes įmonės darbuotojai pasirengę visuomet suteikti konsultaciją telefonu. Ilgametę darbo patirtį mūsų įmonėje turintis serviso vadovas tikrai sugebės Jums atsakyti ir į sudėtingiausius techninius klausimus.
--Kadangi esame pardavę per penkis tūkstančius japonų gamybos mažų traktorių, šių traktorių aptarnavimui, įkūrėme sandėlį, kuriame rasite visas įmanomai reikalingas atsargines detales. Kavalifikuotas sandėlio darbuotojas visuomet padės Jums išspręsti su traktoriumi iškilusias problemas, patars detalių įsigyjimo ir tvirtinimo bei montavimo klausimais.
-- Iškilusias problemas sprendžiame greitai ir iš esmės.
-- Esant norui, išsirinktą prekę pristatysime Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu metu.
-- UAB “Litechnija” kolektyvas laukia Jūsų adresu – Jaunystės g. 20, Vilniuje.

Jaunystės g. 20 Vilnius

Opening hours
Pirmadienis:
08:00 - 17:00
Antradienis:
08:00 - 17:00
Trečiadienis:
08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:
08:00 - 17:00
Penktadienis:
08:00 - 16:00
Šeštadienis:
09:00 - 12:00
Automobilių stovėjimo aikštelė
Įmonė turi automobilių stovėjimo aikštelę.
Phone number
+37069812210
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Traktorių remonto dirbtuvės

Litechnija Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company