RAMSTA, UAB

thumb_up 152 likes
Taikos prospektas 28-403
91220 Klaipėda, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

RAMSTA, UAB Company Information

Bendra informacija

Mūsų bendrovė UAB „Ramsta“ yra Turkijos koncerno Kar-Yapi produkcijos atstovas Rytų Europoje. Koncernas jau nuo 2001 m. pristato naujus sprendimus, skirtus daugiabučių namų renovacijai bei namų fasadų apšiltinimui ir dekoravimui.

Mes pristatome Kar-sis gamybos fasadinius elementus, kurie susideda iš polistierinio putplasčio, padengtu kvarcinio smėlio, marmuro dulkių ir polimero medžiaga. Naudojant šiuos fasado dekoratyvinius elementus statybose yra sutaupomas laikas, sumažėja darbo ciklų kiekis, klasikinis dekoras pakeičiamas į modernų įvairių ornamentų dekorą. Rekomenduojame dažyti tik struktūriniais dažais. Tai yra pigus, bet kokybiškas produktas. Duodame 10 metų garantiją, nors gamintojas galėtų duodi 100 metų, nes medžiaga nepaprastai patvari. Jei nesate tikri ar toks stilius tiktų Jūsų namui, galime suprojektuoti vizualizaciją, kaip Jūsų namas atrodys po rekonstrukcijos. Nemokamai atvyktame į objektą parodyti, kaip tvirtinamas produktas.

2013 m. spalio mėn. iš koncerno Kar-Yapi į Lietuvą buvo atvykusi delegacija - koncerno generalinis direktorius Turgut Toprak, eksporto direktorius Muzaffer Alar ir kiti specialistai, kurie pristatė savo gaminamą eksterjero produkciją. Vizito metu, koncerno gaminama produkcija buvo pristatyta Aplinkos apsaugos ministerijoje, Vilniaus m. savivaldybėje, Daugiabučių namų savininkų bendrijų asociacijoje. Architektų sąjungoje buvo surengtas seminaras-pristatymas „Naujas požiūris į fasadų apdailą“. Iš minėtų institucijų gavome labai gerus atsiliepimus apie pristatytą produkciją.

Prašome atvykti į mūsų ofisą Klaipėdoje, Taikos pr. 28-403 arba Vilniuje, Laisvės pr.117 „Akmens karalystė“, kuriame yra minėtos produkcijos ekspozicija, arba paskirti susitikimą Jūsų biure, Jums patogiu laiku, tam kad aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Atsiųskite Jus dominančių produktų kodus elektroniniu paštu ir mes paskaičiuosime kiek tai kainuos.

Jau esame įgyvendinę daugybę projektų. Keletas iš jų:

· 16 kotedžų: Pavilnio mikrorajonas, K.Bizausko g. Vilnius (12), Skatulės g. Vilnius (4)

· 6 privatūs namai Vilniuje.

· 3 namai Trakuose;

· Administracinis pastatas Kaune: Neries krantinės g.16, Kaunas;

· Daugiabutis Alytuje: Tilto g.2, Alytus;

· Rusijoje Maskvoje 2 kotedžai, 27 kilometras nuo MKD gyvenv. Čistije prudy;

· Daugiabutis istorinio paveldo Vilniaus senamiestyje (renovacija): Mindaugo g. 14, Vilnius

· 3 daugiabučiai istorinio paveldo namai Kauno senamiestyje: Savanorių g.47, 14 , Kestučio g.15, Kaunas

Taip pat daug privačių namų bei vienbučių, ruošiamas didelis 5 žv. projektas Viešbutyje Šventojoje.

Taikos prospektas 28-403 Klaipėda

Opening hours
Pirmadienis:
09:00 - 17:00
Antradienis:
09:00 - 17:00
Trečiadienis:
09:00 - 17:00
Ketvirtadienis:
09:00 - 17:00
Penktadienis:
09:00 - 17:00
Phone number
+37069840138
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Rangovas

RAMSTA, UAB Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company