Dezinfa, kenkėjų kontrolės ekspertai

thumb_up 494 likes
rate_review 6 Reviews
A. Smetonos al. 67B
LT-45309 Kaunas, Lietuva
phone
Click to show phone
Request for information

Dezinfa, kenkėjų kontrolės ekspertai Company Information

Bendra informacija

UAB „Dezinfa“ istorija

UAB „Dezinfa“ žinoma kaip įmonė, kuri pirmoji Lietuvoje ėmė taikyti inovatyvius kenkėjų kontrolės sprendimus, taip pradėjusi naikinti problemas – formuoti kitokią kenkėjų kontrolės sampratą. Siekdama tobulėti, įgyti dar daugiau žinių, UAB „Dezinfa“ prisijungė prie didžiausios tarptautinės kenkėjų kontrolės įmonių grupės „Rentokil Initial“.

„Rentokil“ įmonių grupės istorija prasidėjo Jungtinėje Karalystėje 1927 m. Iš pradžių tai buvo nedidelė įmonė, kuri įgijusi klientų pasitikėjimą ir užtikrindama kokybiškas kenkėjų naikinimo paslaugas ėmė sparčiai augti. Šiuo metu ši kompanija žinoma kaip viena iš didžiausių kenkėjų kontrolės paslaugų tiekėjų pasaulyje, nesiliaujanti tobulėti, kurti naujų verslų, plėstis į kitas šalis, kurti inovacijas, atlikti įvairius tyrimus, kaupti vertingas profesionalias kenkėjų naikinimo žinias, kurias perima ir UAB „Dezinfa“.

Bendradarbiaudami su tarptautine kompanija esame žingsniu priekyje už kitas kenkėjų kontrolės paslaugas teikiančias įmones, aplenkdami jas savo žinių, patirties, produktų ir paslaugų pranašumu.

Įmonės socialinė atsakomybė

Mes laikomės socialinės atsakomybės. Mums svarbi aplinka bei bendruomenė, kurioje mes dirbame. Darbus atliekame naudodami tik registruotas legalias medžiagas. Jų naudojame tik tiek, kiek reikia, kad nebūtų pažeista ekosistema. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais ir laikomės skaidraus verslo principų. Nuolat rengiame mokymus darbuotojams, kurių metu jie supažindinami su socialinės atsakomybės tendencijomis, įstatymais. Rūpinamės atliekomis, glaudžiai bendraujame su ne pelno siekiančiomis organizacijomis, sunkiai besiverčiančiomis šeimomis, siekdami padėti išspręsti kenkėjų kontrolės problemas.

A. Smetonos al. 67B Kaunas

Opening hours
Pirmadienis:
08:00 - 17:00
Antradienis:
08:00 - 17:00
Trečiadienis:
08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:
08:00 - 17:00
Penktadienis:
08:00 - 17:00
Phone number
+37070044000
Linki
Socialinės paskyros
Raktiniai žodžiai
Paukščių kontrolės tarnyba

Dezinfa, kenkėjų kontrolės ekspertai Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company