UAB "Eritas"

verified_user
Žemaitės g. 45
LT-76339 Šiauliai, Lietuva
Request for information

UAB "Eritas" Company Bio

General information

Mes parduodame ir montuojame gaminius, kurie padeda užtikrinti būsto šilumą, saugumą, patogumą ir taupumą. Sukaupę ilgametę patirtį ir pradėję bendradarbiavimą su aukščiausios kokybės produktų gamintojais, jau nuo 2013 metų stengiamės dėl kiekvieno kliento, suteikdami aptarnavimą, kuris džiugina ir pateisina lūkesčius. Šiuo metu aptarnaujame klientus ne tik Šiaulių regione, bet ir visoje Lietuvoje, o pasirinkti patikimi partneriai medžiagų tiekime, mums leidžia dirbti greitai ir efektyviai bei užtikrinti aukštą kokybę ir konkurencingą kainą. Namams, kuriuos dar tik įrenginėjate, o galbūt atnaujinate, mes galime pasiūlyti: aliuminius bei plastikinius langus, šarvo duris, vidaus duris, įvairiausių tipų roletus, žaliuzes, terasų stiklinimą, vartus ir visa tai iš vienų profesionalių rankų.
Mes užtikriname kokybišką montavimą ir suteikiame garantijas.
Daugiau informacijos rasite mūsų tinklapyje https://www.bildukas.eu/

Žemaitės g. 45 Šiauliai

Opening hours
Pirmadienis:
09:00 - 18:00
Antradienis:
09:00 - 18:00
Trečiadienis:
09:00 - 18:00
Ketvirtadienis:
09:00 - 18:00
Penktadienis:
09:00 - 18:00
Šeštadienis:
10:00 - 14:00
Phone numbers
Websites
Establishment year
2013
Activity form
Business services
Keywords
Plastikiniai langai, Aliuminiai langai, Durys

UAB "Eritas" Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company